PracaOferty pracy Niemcy › Mechanik Samochodowy 2400 EUR netto / m-c + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Mechanik Samochodowy 2400 EUR netto / m-c + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA  - NIEMCY -  MECHANIK SAMOCHODOWY
NIEMIECKI PRACODAWCA  -  NIEMIECKA UMWA O PRACĘ.

PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW NOCLEG BEZPŁATNY.

Poszukujemy  Mechaników  Samochodowych do Warsztatów Samochodowych.
Zatrudnienie od 22  , 29 Kwiecień ,  Maj  i  w kolejnych  m-cach  2024.

Lokalizacja  Pracy  Berlin  , Bremen , Dusseldorf , Monachium.

STAWKA  13.50  -14  EUR brutto / godz.  Pracy + Dieta 40 -50 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca Organizuje i Opłaca dla Pracowników Zakwaterowanie.
Pokoje zawsze   1-osobowe   i  brak  Zeitkonta.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie Aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej  ze Zdjęciem lub Zdjęcie oddzielnie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROFIL KANDYDATA
Zawód Branzowy nie jest Wymagany.
Doświadczenie  min  2 LATA   jako Mechanik Samochodowy.
Znajomość jęz. niemieckiego  w zależności od Projektu  jest wymagana albo wymagana nie jest.
Własne AUTO PRIO w Zatrudnieniu , ale nie jest to Warunek Konieczny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Inne / Pozostałe