PracaOferty pracy Nootdorp › Mechanik do demontażu części aut. Zarobki powyżej 14€!- Holandia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Mechanik do demontażu części aut. Zarobki powyżej 14€!- Holandia

Lokalizacja:

Nootdorp

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Spuszczenie z samochodu płynów tj.: olej, płyn chłodzący, płyn klimatyzacyjny, benzyna lub olej napędowy,
  • Demontaż części przy użyciu przygotowanej listy,
  • Określenie przydatności zdemontowanych części,
  • Oznaczanie części kartą i zapisywanie lewej, prawej, przedniej i tylnej strony oraz marki/modelu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie oraz umiejętności w zakresie demontażu i mechaniki pojazdów samochodowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub niderlandzkiego,
  • Dobra kondycja fizyczna.

Mamy do zaoferowania:

  • Stawka 14,14€ brutto,
  • Umowa o pracę,
  • Praca na jedną zmianę,
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Praca na cały etat 38h,
  • Wynagrodzenie otrzymywane w euro,
  • Dodatek dla kierowcy 100 euro/msc netto.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.