eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dolna Saksonia › Lakiernik samochodowy

Kto szuka:

Thomalla Stahlmontage

Stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Lokalizacja:

Dolna Saksonia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • przygotowanie nadwozi  ciągników siodłowych oraz innych samochodów  do prowadzenia prac lakierniczych (oczyszczanie, szpachlowanie, matowienie itd.)
  • przygotowanie materiałów lakierniczych
  • lakierowanie natryskowe nadwozi samochodowych, zgodnie z wymaganiami i technologią  producentów samochodów i wytycznymi producentów materiałów lakierniczych
  • bieżąca  kontrola wykonywanych prac

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • znajomość i umiejętność wykonywania prac lakierniczych
  • doświadczenie w zawodzie lakiernika samochodowego, mile widziane wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2500 eur do 3200 eur w zależności od praktycznych umiejętności
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych KKH
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.( WiFi)
  • regularne zjazdy do kraju
  • Urlopy i dni świąteczne płatne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Thomalla Stahlmontage

branże: Inne / Pozostałe