PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca C+E - BDF -2200-2400 eur na rękę, Hanower, Niemcy

Kto szuka:

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca C+E - BDF -2200-2400 eur na rękę, Hanower, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Hanower

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca Kat. CE

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie między 2200/2400 eur netto (na rękę)
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Wypożyczony samochód od granicy polsko - niemieckiej
  • Możliwość szkolenia
  OPIS OFERTY:
  • Pracę rozpoczyna się w okolicy Hanoweru
  • Stałe trasy dalekobieżne, tylko po Niemczech
  • Zestaw - BDF oś skrętna
  • Dwie soboty są pracujące *dodatkowo płatne około 100 euro każda
  • Praca od zaraz
  WYMAGANE:
  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Doświadczenie na BDF z osią skrętną lub ogólne doświadczenie zawodowe - możliwość przeszkolenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-08-07

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ASMO Solutions Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy