PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca C+E, 2700-2900 euro na rękę, kierowca manwerowy, darmowy nocleg, bez wyjazdów poza bazę

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca C+E, 2700-2900 euro na rękę, kierowca manwerowy, darmowy nocleg, bez wyjazdów poza bazę

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 2700-2900 euro na rękę
  • ZALICZKI do pobrania
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Świadczenia niemieckie: Kindergeld 250€/dziecko, składki na niemiecką emeryturę w przyszłości, ubezpieczenie na życie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Szybkie wyjazdy do pracy!
  • Stabilne zatrudnienie

OPIS OFERTY:

  • Praca w Norymberdze
  • Zestaw: ranger/shunter
  • Jazda po placu firmy, przestawianie naczep chłodniczych
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Codzienne powroty na bezpłatne zakwaterowanie

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kat. CE, kartę kierowcy
  • Doświadczenia zawodowego jako manewrowy
  • Znajomości niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?