PracaOferty pracy Holandia › ELEKTRYK 2300-2700€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Kto szuka:

Work-Shop Sp. z o.o.

ELEKTRYK 2300-2700€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ELEKTRYK  2300-2700€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Amsterdam, Utrecht, Nijmegen, Eemnes, Eindchoven, Den Bosch, De Lier

 Przyjmujemy również Teamy dwuosobowe gdzie jedna osoba może mieć słabszą znajomość języka i Team może dysponować jednym samochodem.

OBOWIĄZKI:

• Wszelkie prace elektryczne, włącznie z montażem instalacji

OFERUJEMY

  • Pracę dla największych firm budowlanych w Holandii. Na przykład: BAM, Dura-Verm,..
  • Kontrakt holenderski.
  • Punktualną, cotygodniową wypłatę.
  • 530–645 euro netto na tydzień, czyli 2300-2700 euro netto miesięcznie.
  • Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie zgodnie z normami SNF z WI-FI
  • Kurs VCA w języku ojczystym.
  • 20 dni płatnego urlopu.
  • Elastyczność w terminach urlopów i rotacji.
  • Po przyjeździe do Holandii opłacamy pierwszą noc w hotelu w pobliżu naszego biura. Odbierzemy Cię w poniedziałek rano.
  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Stabilne projekty krótko i długoterminowe
  • Możliwość wypożyczenia samochodu za €50,- na tydzień i jednorazowy depozyt zabezpieczający w wysokości €200 w gotówce

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie jako elektryk minimum 2-3 lata.
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane
  • Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego.
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy niezależnie i w grupie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  - minimum przez 1 osobę w dwuosobowym teamie.
  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na team) WARUNEK KONIECZNY - możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień.
  • Posiadanie referencji zagranicznych jako elektryk wskazane.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Work-Shop Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura