PracaOferty pracy Gliwice › Specjalista ds. raportowania i doskonalenia procesów

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. raportowania i doskonalenia procesów

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie raportów produkcji i czasu pracy,
  • Dostarczanie raportów dziennych i periodycznych,
  • Prowadzenie regularnych inwentaryzacji,
  • Nadzór nad jakością i poprawnością danych,
  • Zarządzanie kluczowymi informacjami w SAP,
  • Analizę danych i identyfikację nieprawidłowości,
  • Optymalizację raportów i baz danych,
  • Współpracę w projektach usprawniających.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (np. zarządzanie produkcją, IT, analiza danych),
  • 2 lata doświadczenia z MS Excel i SAP,
  • Zaawansowana znajomość Excela,
  • Znajomość SAP,
  • Doświadczenie produkcyjne-  mile widziane,
  • Wiedza o ciągłym doskonaleniu -  mile widziane,,
  • Znajomość Power BI i Lean Manufacturing -  mile widziane,
  • Zdolności analityczne,
  • Dokładność,
  • Elastyczność, gotowość do pracy weekendowej,
  • Umiejętność wykorzystania technologii cyfrowych.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Dekorator Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Senior Symfony Developer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja