PracaOferty pracy Niechorze › Покоївка в 4 - зірковий готель біля Kołobrzegu - Niechorze

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Покоївка в 4 - зірковий готель біля Kołobrzegu - Niechorze

Lokalizacja:

Niechorze

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Для нашого клієнта, 4 – зіркового готелю, який розташований прямо на березі моря в сосновому оазисі,в популярному курортному містечку Dźwirzyno (лише за 10 км від Kołobrzegu), шукаємо кандидаток на посаду:

ПОКОїВКА

Де знаходиться готель?

Dźwirzyno (лише 10 км від Kołobrzegu)

Пропонуємо:

  • працевлаштування на підставі umowy zlecenia на травень – серпень ( з можливістю праці після закінчення сезону),
  • ставку 27,70 zł brutto до 30.06.2024,
  • ставку 28,10 zł brutto від 01.07.2024.

Вимагаємо:
  • досвід роботи в готелях,
  • знання польської мови на комунікативному рівні.

Обов’язки:
  • сухе та вологе прибирання номерів та місць загального користування готелю.

Зацікавлений? Тоді не зволікай і дзвони!

Тел./Viber: +48 506 561 585

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa Zlecenie
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering