eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Września › Magazynier

Kto szuka:

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Września

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na co zwracamy uwagę u Kandydata:
  • doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku
  • wykształcenie specjalisty/technika
  • dobra znajomość zagadnień gospodarki magazynowej i systemów ewidencji
  • wiedza w zakresie technik zaopatrzeniowych i logistycznych
  • znajomość praktyczna odnośnie sprzętu i oprogramowania typowych aplikacji dotyczących gospodarki magazynowej
  • znajomość wymagań systemów zarządzania jakością, środowiskiem i energią
  • uprawnienia UDT: transport bliski – mile widziane
  • znajomość systemu SAP – mile widziane

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:
  • bieżąca analiza potrzeb i zgłaszanie braków magazynowych
  • prowadzenie ewidencji i gospodarki zasobów magazynowych
  • bieżący nadzór i kontrola zasobów magazynowych
  • realizacja zadań związanych z gospodarką magazynową
  • kontakt z dostawcami i pozyskiwanie ofert cenowych
  • przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów oraz procesów wewnętrznych
  • prowadzenie i archiwizowanie bieżącej dokumentacji magazynowej

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języków obcych)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Logistyki Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Spawacz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Electra M&E Polska Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy