eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Koninko › Magazynier / Ekspedytor

Kto szuka:

Abedik SA

Stanowisko:

Magazynier / Ekspedytor

Lokalizacja:

Koninko

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Kompletacja
  • Przygotowywanie załadunków i rozładunków
  • Obsługa transportu wewnętrznego na terenie hali produkcyjnej
  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Zorientowanie na jakość, rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia na wózki widłowe nie są konieczne

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Szkolenia w zakresie wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z poziomem kompetencji i zaangażowaniem
  • Umowę o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Maszynista Fleksograficzny Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lekarz Kardiolog

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Abedik SA

branże: Logistyka / Transport / Zakupy