PracaOferty pracy Wrocław › Starszy specjalista ds. produktu e-commerce

Kto szuka:

WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

Stanowisko:

Starszy specjalista ds. produktu e-commerce

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Współudział w budowaniu portfolio produktowego i współtworzenie kategorii asortymentowych z dostawcami mebli
  • Pozyskiwanie nowych dostawców do sklepu online
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Planowanie i wdrożenie nowych produktów do sklepu online
  • Egzekwowanie jakości i bezpieczeństwa produktów
  • Monitorowanie rozliczeń z dostawcami
  • Wiedza w obszarze logistyki i dbanie o terminowość dostaw
  • Monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w organizacji e-commerce
  • Znajomość rynku sprzedaży mebli
  • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość procesu zakupowego i negocjacji handlowych
  • Umiejętność planowania sprzedaży.
  • Umiejętności negocjacyjne, komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wrocław/ Międzybórz/ hybryda

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Umowę o pracę lub b2b
  • Udział w ambitnych projektach
  • System premiowy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Zniżki pracownicze
  • Dofinansowanie do kursów językowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

branże: Marketing / Reklama / PR