eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Spedytor międzynarodowy

Kto szuka:

Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA:
  • świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego zgodnie ze standardami firmy
  • uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami
  • utrzymywanie stałego kontaktu oraz aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników,
  • samodzielna organizacja i kontrola realizowanych zleceń
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń transportowych,przygotowywanie raportów i zestawień oraz realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej logistyka/handel)
  • znajomość języków obcych w tym preferowane czeski, niemiecki bądź angielski
  • niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w branży spedycyjnej
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system wynagrodzeń obejmujący stałą podstawę i premię wynikową
  • specjalistyczne kursy i szkolenia
  • milą i przyjazną atmosferę w młodym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Ajent Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Product Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Zdemar Polska Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy