eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sandomierz › SPEDYTOR/ DYSPOZYTOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPEDYTOR/ DYSPOZYTOR

Lokalizacja:

Sandomierz

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0308

Obowiązki:

- prowadzenie i zarządzanie pojazdami w ruchu międzynarodowym
- obsługa zleceń i giełd

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA (INTERNET,MS OFFICE)

Wymagania pożądane:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Spedytor

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:- mile widziane doświadczenie zawodowe- mile widziana znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy: Pogodna 67, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą:- tel: 791-607-890

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.mtdexpress.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA BARMAN/KA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR INSTALACJI PRZEMYSŁOWEJ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia