PracaOferty pracy Wrocław › Projektant ds. Elektroenergetycznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Projektant ds. Elektroenergetycznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszgeo Klienta - międzynarodowego biura projektowego, będącego liderem w zakresie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej - poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta ds. Elektroenergetycznych.

Projektant ds. ElektroenergetycznychMiejsce pracy: Wrocław

ZAKRES ZDAŃ I OBOWIĄZKÓW:

- kontakt z Inwestorem, uzyskanie wszelkich koniecznych uzgodnień;

- współudział w tworzeniu koncepcji, projektu budowlanego, projektu wykonawczego, materiałów przetargowych projektów elektroenergetyki średnich i niskich napięć:

  • oświetlenia rozjazdów, przejazdów, peronów oraz oświetlenia drogowego
  • sieci elektroenergetycznych NN i S, ogrzewania i sterowania rozjazdami;
  • sieci elektroenergetycznych na planach sytuacyjnych wraz z przekrojami;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunek: elektrotechnika);
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w zakresie inwestycji kolejowych/tramwajowych)
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane elektryczne do projektowania;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2);
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego AutoCad, mile widziane Microstation, VBA, AutoLisp;
  • zaangażowanie, cierpliwość, komunikatywność, otwartość na pracę zespołową;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość pracy wśród Specjalistów w branży oraz szansę na rozwój zawodowy;
  • możliwość pracy hybrydowej lub w 100% zdalnej;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pakiet benefitów (tj. opieka medyczna, świadczenia urlopowe, kursy językowe);

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-03

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura