PracaOferty pracy Dzierżoniów › Technolog Wtrysku/Ustawiacz - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Technolog Wtrysku/Ustawiacz - rekrutacja online

Lokalizacja:

Dzierżoniów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukuje osoby na stanowisko Technologa Wtrysku/Ustawiacza.

Technolog Wtrysku/UstawiaczMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Realizacja pierwszych prób wtrysku nowych form wtryskowych
  • Realizacja walidacji procesu wtrysku
  • Nadzór i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • Kontakt z dostawcami, analiza ofert, proponowanie rozwiązań oraz ocena specyfikacji sprzętu pod względem wymagań projektowych
  • Szkolenie użytkowników z obsługi maszyn wtryskowych
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań optymalizujących procesy wtrysku
  • Proponowanie rozwiązań i uczestnictwo we wdrażaniu narzędzi ciągłego doskonalenia

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
  • Doświadczenie na stanowisku technolog procesu wtrysku/ ustawiacza procesu wtrysku min. 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny mile widziany
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2D, 3D
  • Znajomość programów CAD

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej organizacji będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Pracę w międzynarodowych strukturach
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wsparcie we wdrożeniu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-03

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura