PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik produkcji w dziale technicznym

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Pracownik produkcji w dziale technicznym

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego Klienta, zajmującego się produkcją kształtek styropianowych, szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: PRACOWNIK W DZIALE TECHNICZNYM.

Nasz długoletni Klient od ponad 55 lat jest liderem w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych wykorzystywanych m.in. do zderzaków samochodowych, kasków, opakowań a nawet w samolotach Airbus A380. Posiada 6 zakładów produkcyjnych w Europie z czego 3 są w Polsce. Obsługuje przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki oraz motoryzacji.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie na rękę z dodatkami to 4217,00 zł,
  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze 5100,00 zł brutto + premia frekwencyjna 400 zł brutto + dodatek za pracę w nocy 20%
  • praca na 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 od poniedziałku do piątku,
  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę po 6 miesiącach współpracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia na kluczowym stanowisku w firmie.

Zadania:
  • przygotowywanie form do instalacji na maszynie,
  • montaż oraz demontaż form z maszyn wtryskowych,
  • bieżące naprawy mechaniczne oraz przegląd maszyn.

Wymagania:
  • doświadczenie przy naprawie maszyn (teoretyczne i praktyczne),
  • podstawowa znajomość obsługi narzędzi: klucze standardowe, śrubokręty, wiertarka, szlifierka, myjka ciśnieniowa,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • mile widziana wiedza z zakresu pneumatyki, elektryki oraz hydrauliki,

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Aplikuj teraz! Umówimy Cię na rozmowę w siedzibie firmy, abyś zapoznał się ze stanowiskiem pracy!

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • System premiowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna