eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Operator wózka widłowego

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • doświadczenia w pracy z użyciem skanera lub obsłudze wózka jezdniowego

To oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawowa stawka godzinowa 30,50 zł + premia wskaźnikowa do 800 zł brutto miesięcznie + premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po 3-6 miesiącach
  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • dogodną lokalizację fabryki: dobrze skomunikowana część Wrocławia, duży parking dla zmotoryzowanych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dbałość o samopoczucie pracowników i bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie opieki medycznej w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w PZU

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł