PracaOferty pracy Wrocław › Operator maszyn / wolne weekendy

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn / wolne weekendy

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz suwnicy,
  • Nadzór nad procesem produkcji,
  • Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Mamy do zaoferowania:

  • Pracę na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6,
  • Premia uznaniowa miesięczna do: 300 zł brutto/mc
  • Premia kwartalna: do 1500 zł brutto/kwartał
  • Dofinansowanie SMARTLUNCH: 140 zł miesięcznie na posiłki w aplikacji smartlunch
  • Opiekę koordynatora z ramienia InterKadra,
  • Możliwość rozwoju.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł