eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Operator maszyn

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta poszukujemy operatorów maszyn do firmy zajmującej się produkcją mebli przemysłowych.

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Doginanie elementów w odpowiedni sposób,
  • Wycinanie elementów z arkuszy plastiku oraz metalu,
  • Rozkrojenie arkuszy materiału na odpowiednie rozmiary,
  • Docinanie elementów do odpowiedniej długości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z maszyn: piła do cięcia metali i/lub tworzyw sztucznych, prasy krawędziowe, wykrawarki do profili zamkniętych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjna stawka w zależności od doświadczenia
  • Umowa zlecenie
  • Praca na dwie zmiany
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek Pętla Wojnów)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-05

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    Średnie stawki polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku o blisko 25 proc. - wynika z danych Useme. W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Według raportu Smartscope "Dobrostan Psychiczny w Pracy" aż 2/3 Polaków może odczuwać symptomy wypalenia zawodowego. Przepracowanie, przewlekły stres czy quiet quitting to problemy, z którymi musimy sobie poradzić. W jaki sposób? Oto ...