PracaOferty pracy Wrocław › Kierownik Robót Budowlanych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Robót Budowlanych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HRK S.A. dla swojego klienta, znanej firmy zajmującej się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego w związku z rozpoczęciem projektu poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Robót Budowlanych

Kierownik Robót BudowlanychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Kierowanie robotami w zakresie budowy napowietrznych linii wysokiego napięcia
  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych
  • Planowanie robót
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca w Kierownikiem Robót Elektrycznych i raportowanie do Kierownika (Dyrektora) Budowy

Wymagania:

  • Wymagane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Świadectwa kwalifikacyjne: Gr. I: D i E bez ograniczeń napięcia
  • Doświadczenie zawodowe (jedno z podanych):
    - od lipca 2014 - doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy lub
    - od lipca 2020 – doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Budowlanych (bez przerwy)
  • Doświadczenie przy realizacji zadania polegającego na budowie lub przebudowie (modernizacji) stacji lub linii elektroenergetycznych prądu przemiennego o napięciu 220 kV lub wyższym
  • Dyspozycyjność do pracy w określonej lokalizacji i trybie pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na umowę o pracę lub B2B
  • Premie po rozliczeniu kontraktu
  • LuxMed, Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Auto służbowe z możliwością użytku prywatnego
  • Długą, stabilną współpracę przy wielu projektach w przyszłości (głównie na zachodzie kraju)
  • Zagraniczne wyjazdy firmowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 32 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura