PracaOferty pracy Poznań › Kontroler/Analityk finansowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kontroler/Analityk finansowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Kontroler/Analityk finansowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • opracowywanie analiz ekonomiczno-finansowych i raportów zarządczych na wewnętrzne potrzeby kierownictwa oraz działów firmy, w tym raportów okresowych,
  • weryfikacja oraz interpretacja danych wraz z przejrzystą prezentacją wyników,
  • wsparcie procesu zarządzania projektami inwestycyjnymi, monitorowanie kosztów oraz ocena efektywności,
  • definiowanie, weryfikacja oraz analiza kluczowych wskaźników efektywności firmy,
  • tworzenie modeli finansowych.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w analizie finansowej oraz samodzielnym opracowywaniu raportów i prezentacji,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse, bankowość),
  • biegła znajomość programu MS Excel,
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej, zarządczej oraz controllingu,
  • zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy – samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon służbowy,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 32 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse