eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Sprzedaży

Kto szuka:

VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Przetwarzanie przychodzących leadów
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
  • Ustalanie i przestrzeganie planów na okresy sprawozdawcze
  • Zawieranie umów i transakcji, prowadzenie rozliczeń z klientami
  • Komunikacja ze współpracownikami w ramach mapy drogowej procesów biznesowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku specjalista ds. Sprzedaży  (preferowany jest sektor nieruchomości)
  • Doświadczenie we współpracy z marketingiem nad strategią promocji produktu
  • Pisanie skryptów sprzedażowych
  • Udział w opracowywaniu planów sprzedażowych
  • Analityczny sposób myślenia
  • Biegła znajomość języka polskiego. Preferowane też: angielski, ukraiński

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem
  • Innowacyjne biuro w Warszawie
  • Odpowiedni poziom wynagrodzenia (stawka + wysokie premie)
  • Elastyczną kulturę korporacyjną, odpowiednie zarządzanie i dużą szybkość podejmowania decyzji
  • Pracę w firmie, która już podbiła europejski rynek i wyróżnia się niestandardowym podejściem do wszystkiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

branże: Sprzedaż