PracaOferty pracy Klecza Dolna › Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży usług

Kto szuka:

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE ŁYSOŃ sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży usług

Lokalizacja:

Klecza Dolna

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • prowadzić aktywną sprzedaż usług oferowanych przez firmę (obróbka stali oraz tworzyw)
  • aktywnie pozyskiwać oraz tworzyć bazę klientów,
  • dopasowywać ofertę do indywidulanych potrzeb klientów,
  • negocjować ceny zgodnie z wytycznymi firmy,
  • dbać o proces sprzedaży oraz terminowość realizacji zamówień,
  • prowadzić dokumentację związaną ze sprzedażą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej usług w branży technicznej,
  • potrafisz pozyskiwać klientów i budować z nimi trwałe relacje,
  • jesteś samodzielny(a) i dobrze zorganizowany(a),
  • jesteś zaangażowany(a) i nastawiony(a) na rozwój,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • mile widziane wykształcenie techniczne.
Co chcemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku (umowa o pracę),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca z zagranicznymi dystrybutorami),
  • możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do szkoleń),
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dostęp do biblioteczki firmowej,
  • możliwość ustalenia godzin rozpoczynania pracy,
  • pracę zdalną 1 dzień w tygodniu,
  • pakiet zniżek na nasze produkty firmowe,
  • kartę MultiSport oraz pakiet MultiLife,
  • pracę, która ma sens :)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE ŁYSOŃ sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...