eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. handlu

Kto szuka:

Sokołów S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. handlu

Numer referencyjny:

09/SDH/2024

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Bukowińska 22B

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główny cel stanowiska:
  • rozwój sprzedaży produktów mięsnych na rynkach międzynarodowych
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
  • uczestnictwo w branżowych targach międzynarodowych
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • bieżąca współpraca z aktualnymi klientami Sokołów S.A.
  • koordynacja realizacji zamówień
  • współpraca z innymi biurami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zasad handlu międzynarodowego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Sokołów S.A.

branże: Sprzedaż