PracaOferty pracy Warszawa › Referent w Biurze Zamówień Publicznych

Kto szuka:

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Stanowisko:

Referent w Biurze Zamówień Publicznych

Numer referencyjny:

ABP/1210-21/2024

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • prowadzenie rejestru postępowań Biura Zamówień Publicznych, w szczególności
    w zakresie informacji niezbędnych do publikacji sprawozdania z udzielonych zamówień,
  • obsługa systemu magazynowo -finansowego leżąca w zakresie zadań Biura,
  • obsługa systemu obiegu wniosków zakupowych wraz z terminową aktualizacją danych, wynikającą z etapów prowadzonych postępowań,
  • prowadzenie ewidencji przekazywania oraz zwrotu dokumentacji do kontroli,
  • nadzór nad obiegiem umów w sprawie zamówień publicznych,
  • pomoc w organizowaniu i zarządzaniu dokumentacją, w tym przygotowanie dokumentacji do archiwizacji,
  • tworzenie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby Władz Uczelni i instytucji zewnętrznych,
  • obsługa systemu e-Kancelaria leżąca w zakresie zadań Biura.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie min średnie;
  • znajomość przepisów i innych uregulowań prawnych dotyczących procedur zamówień publicznych oraz zasad sprawozdawczości;
  • biegłej obsługi komputera i oprogramowania MS Office;
  • znajomość elektronicznych narządzi zakupowych lub bazodanowych oraz systemu obiegu dokumentów;
  • samodzielność w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia;
  • skupienie na szczegółach z umiejętnością rozwiązywania problemów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • elastyczny godziny pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • systemy premiowe oraz trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Warszawski Uniwersytet Medyczny

branże: Administracja publiczna