PracaOferty pracy Warszawa › Projektant Instalacji Sanitarnych

Kto szuka:

BLEZAT SP. Z O.O.

BLEZAT jest międzynarodowym biurem inżynieryjno – projektowym, specjalizującym się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym od 67 lat. Nasze usługi obejmują wszystkie fazy projektowania i zarządzania projektu łącznie z nadzorem nad budową. Nasze warszawskie biuro zrealizowało od 22 lat ponad 100 projektów dla wiodących firm spożywczych i farmaceutycznych: Mlekovita, Nestle, Kamis, Wedel, Sanofi i wiele innych w Polsce i w Europie Środkowej i Wschodniej.

Stanowisko:

Projektant Instalacji Sanitarnych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Projektowanie instalacji sanitarnych w programie AutoCad i Revit MEP
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie inwentaryzacji instalacji sanitarnych
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych na budowie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska
  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, REVIT mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w firmie o międzynarodowej strukturze mogącej wylegitymować się wieloma projektami na rynku polskim i europejskim
  • Pracę w młodym, energicznym i międzynarodowym zespole
  • Umowę o pracę
  • Pracę przy ciekawych dużych projektach obiektów przemysłowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-04-20

data aktualizacji: 2021-04-20

do końca oferty: 38 dni

oferta była oglądana: 118 razy

pracodawca: BLEZAT SP. Z O.O.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie zarobki w Warszawie w 2020 roku?

    Jakie zarobki w Warszawie w 2020 roku?

    W 2020 roku mediana wynagrodzeń w Warszawie wyniosła 6 800 PLN. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało mniej niż 4 967 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 10 188 PLN brutto.

  • Jak dokonywać potrąceń z wynagrodzenia pracownika?

    Jak dokonywać potrąceń z wynagrodzenia pracownika?

    Potrąceń z wynagrodzenia pracownika dokonywać można tylko na podstawie i w granicach przepisów określonych w Ustawie kodeks pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., (Dz.U.2019 poz. 1040) (dalej: kodeks pracy) w przeciwnym razie Twój pracownik może ...

  • GUS: średnia krajowa w górę, wynagrodzenie jak przed pandemią?

    GUS: średnia krajowa w górę, wynagrodzenie jak przed pandemią?

    Są najnowsze dane odnoście przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. GUS poinformował właśnie, że w lipcu 2020 roku średnia krajowa podskoczyła względem czerwca o blisko 96 zł, osiągając poziom 5381,65 zł. To również ...

  • Zwalniasz pracowników z obowiązku zakrywania ust i nosa? Licz się z odpowiedzialnością!

    Zwalniasz pracowników z obowiązku zakrywania ust i nosa? Licz się z odpowiedzialnością!

    W ostatnim czasie obowiązek zakrywania ust i nosa w zakładach pracy przeszedł szybką transformację. Aktualnie obowiązujące rozporządzenie w tej sprawie utrzymuje nakaz, ale pozwala pracodawcy zwolnić pracowników z zasłaniania ust i nosa ...

  • Wizytę w ZUS umów na PUE

    Wizytę w ZUS umów na PUE

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że posiadacze profili na PUE mogą umawiać wizyty w ZUS przez internet. Mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie placówkę, dzień i godzinę spotkania. Jak to zrobić?