PracaOferty pracy Gdynia › Specjalista / Specjalistka ds. Controllingu

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Controllingu

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Tworzenie i analiza raportów finansowych.
  • Kontrola kosztów operacyjnych i wdrażanie procedur optymalizacyjnych.
  • Sporządzanie prognoz finansowych i analiza odchyleń budżetowych.
  • Współpraca z działami operacyjnymi, w szczególności z działem zakupów, sprzedaży i marketingu.
  • Udoskonalanie procesów finansowych i wdrażanie nowych narzędzi raportowania.
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem finansowym.
  • Przygotowywanie dokumentacji finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewne.
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych.
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa finansowego.
  • Biegła obsługa programów MS Office, w szczególności Excel.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz opisywania złożonych procesów i wyciągania wniosków
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej.
  • Okres próbny umowa zlecenie.
  • Po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B.
  • kontrakt na czas nieokreślony, płatny urlop.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Program ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie.
  • Zniżki na nasze produkty.
  • Możliwość zakupienia karty Multi Sport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. logistyki Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kelner / Kelnerka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Księgowość / Audyt