eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › Specjalista ds. Księgowości

Kto szuka:

Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

Stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald rozrachunkowych
  • realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość
  • mogą być osoby bez doświadczenia zw/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • operatywność i zaangażowanie

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie / umowę o pracę / praca od 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

branże: Księgowość / Audyt