eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Piping & Layout Engineer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Piping & Layout Engineer

Lokalizacja:

Warszawa

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1178385

Naszym Klientem jest jedna ze strategicznych dla polskiej gospodarki energetycznej firm, która jako operator systemu przesyłowego w Polsce zajmuje się transportem i dystrybucją gazu ziemnego. Jej misją jest zapewnienie bezpiecznego, niezawodnego i efektywnego dostarczania gazu ziemnego do odbiorców krajowych, dzięki czemu na bieżąco zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na surowce energetyczne. Obecnie realizowany przez firmę projekt nowego terminala pływającego FSRU ma pozwolić na skuteczny i sprawny wyładunek LNG oraz procesowego jego składowania i regazyfikacji. Będzie również on oferować dodatkowe usługi.

Na potrzeby inwestycji, która pozwoli na efektywną dystrybucję gazu ziemnego dla klientów w całej Polsce poszukujemy doświadczonych specjalistów związanych z sektorem gazowym (LNG) zainteresowanych stanowiskiem Piping & Layout Engineer.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należeć:

  • Koordynacja międzybranżowa części topside nabrzeża wyspowego;
  • Weryfikacja, nadzór i uzgadnianie projektu orurowania oraz rozmieszczenia głównych komponentów w części topside;
  • Weryfikacja i nadzór rozwiązań technicznych i dokumentacji technicznej orurowania (wraz z armaturą) dla rurociągów technologicznych i systemów towarzyszących;
  • Weryfikacja i nadzór nad modelem 3D;
  • Nadzór i weryfikacja specyfikacji technicznych dot. orurowania i armatury do postępowania zakupowego na wybór wykonawcy prac budowlano-montażowych i dostawy komponentów;
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia projektu w kontaktach i uzgodnieniach z organami administracji;
  • Raportowanie postępów prac zgodnie z wymaganiami projektu;

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada wykształcenie wyższe inżynierskie – Mechanika, Energetyka;
  • Posiada min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży LNG, Oil & Gas lub Offshore;
  • Posiada doświadczenie przy projektowaniu i budowie instalacji rurowych w branży LNG;
  • Posiada wiedzę w zakresie obowiązujących norm: PN-EN, DNV, ASME i standardów z dziedziny orurowania;
  • Posiada praktyczną wiedzę w zakresie projektowania 3D (SmartPlant, PDMS), Microstation;
  • Posługuje się j. angielskim w stopniu dobrym;
  • Wykazuje się samodzielnością, dbałością o szczegóły, priorytetyzacją zadań;
  • Jest gotowa do wyjazdów służbowych;

W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B, interesujące wynagrodzenie wraz z przewidzianą nagrodą barbórkową oraz pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, pakiet socjalny oraz pracowniczy program emerytalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Sales Representative Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lakiernik samochodowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: HAYS

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka