eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kruszów › Lider zmiany

Kto szuka:

Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lider zmiany

Lokalizacja:

Kruszów, ul. Trybunalska 36

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego (20-30 osób)
  • Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej przy współpracy z innymi działami
  • Kierowanie pracą zmiany i sporządzanie raportów o wynikach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Preferowane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Ukierunkowanie na realizację celu

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Starszy Prawnik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik produkcji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł