PracaOferty pracy Łódź › Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum rok
  • Znajomość obsługi komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.
  • Znajomość SCADA i programowania sterowników PLC
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w systemie 4-brygadowym, 12-sto godzinnym)

Benefity:

  • szeroki pakiet benefitów, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa, dofinansowanie posiłków, ZFŚS, świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie
  • dodatki miesięczne oraz premie kwartalne
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • praca w proponowanym systemie 4 brygadowym daje możliwość uzyskania od 14 do 16 dni wolnych w miesiącu
  • darmowy transport pracowniczy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł