PracaOferty pracy Warszawa › ESB Developer - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

ESB Developer - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Developer ESB. ESB DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • znajomoś zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)

  • znajomość platformy integracyjne IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)

  • silna motywacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i zaangażowania w pracę

  • chęci przyswajania nowych zagadnień z zakresu technologii integracyjnych jak również wiedzy domenowej z zakresu bankowości oraz finansów

    Dodatkowo:

  • mile widziane komercyjne doświadczenie w tworzeniu integracji z wykorzystaniem IBM App Connect v 11 lub 12

Oferujemy:

  • Praca hybrydowa, raz w miesiącu praca w biurze w Warszawie

  • Kontrakt B2B lub Umowa Zlecenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-03

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja