eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Doradca Agenta

Kto szuka:

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Agenta

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do głównych zadań Doradcy Agenta należeć będzie m.in.:
  • Kontakt mailowy z agencjami sprzedaży
  • Kalkulacje i wyliczenia zmian w nowych oraz już założonych rezerwacjach
  • Odpowiadanie na wątpliwości z nimi związane
  • Współpraca z innymi działami w celu kompleksowej obsługi danego zapytania
  • Utrzymywanie zapisów z realizowanych działań i w razie potrzeby ich raportowanie
  • Przekazywanie przełożonemu informacji zwrotnej w zakresie codziennej pracy i podejmowanych działań

Wymagania stawiane pracownikowi:

Doceniamy:
  • Doświadczenie w branży turystycznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także w wybrane weekendy)
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i wyjazdowe
  • Zmianowy system pracy
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
  • Karta lunchowa - 330 zł/msc
  • Bezpłatna podróż poślubna
  • Platforma MyBenefit lub karta Multisport
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • Możliwość rozwoju również w ramach innych Działów
  • Welcome Packi ;)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering