PracaOferty pracy Warszawa › Account Manager - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Account Manager - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie portfelem klientów i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji.
  • Tworzenie, realizacja i monitorowanie strategii komunikacyjnych.
  • Koordynacja działań PR, w tym przygotowywanie i dystrybucja materiałów prasowych, organizacja eventów oraz prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych.
  • Współpraca z dziennikarzami, influencerami i mediami branżowymi.
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów.
  • Nadzorowanie pracy zespołu projektowego.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Account Managera w agencji PR
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii PR.
  • Znajomość mediów i umiejętność budowania relacji z dziennikarzami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Kreatywność i zdolność do myślenia strategicznego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Proaktywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy z renomowanymi klientami i udziału w prestiżowych projektach.
  • Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-03

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR