PracaOferty pracy Olsztyn › Starszy Koordynator Działu Dostaw

Kto szuka:

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Stanowisko:

Starszy Koordynator Działu Dostaw

Lokalizacja:

Olsztyn, ul. Lubelska 26

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:
  • Nadzór nad procesem kompletacji towarów dla klientów.
  • Fakturowanie.
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz procesu dostaw.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami.
  • Współpraca z firmami transportowymi w zakresie realizacji dostaw.
  • Odpowiedzialność za jakość usługi (w tym zachowanie ciągu chłodniczego).
  • Stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem.
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne).
  • Min. roczne doświadczenie w obszarze logistyki.
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość procesów dystrybucji i planowania tras dostaw.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy).

Firma oferuje:

Mamy Ci do zaoferowania:
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas.
  • System premiowy.
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżki na zakupy w MAKRO.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Okazjonalne bony towarowe.
  • Karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus).
  • Parking pracowniczy.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Nagrody za polecenia pracowników.
  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy