PracaOferty pracy Wrocław › Koordynator / Koordynatorka ds. Zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Kto szuka:

Malon Group Sp. z o.o.

Koordynator / Koordynatorka ds. Zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Lokalizacja:

Wrocław, Piłsudskiego 74

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą w szczególności:
  • Pozyskiwanie do współpracy zewnętrznych specjalistów;
  • Prowadzenie procesu wdrażania specjalistów zewnętrznych;
  • Uruchamianie realizacji projektów i ich bieżące nadzorowanie pod względem formalnymi i terminowym;
  • Bieżąca komunikacja ze specjalistami oraz koordynowanie komunikacji z nimi przez pozostałych członków zespołu;
  • Udział w procesie rozliczania projektów;
  • Bieżąca oraz okresowa ewaluacja pracowników i współpracowników;
  • Przygotowywanie zestawień i analiz;
  • Prowadzenie programu rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników zewnętrznych (program: HQ Consultant);
  • Wspieranie pracowników oraz współpracowników w bieżących działaniach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziana osoba po studiach,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji,
  • znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point),
  • umiejętność korzystania z Internetu i wyszukiwania informacji,
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę poprzedzaną okresem próbnym,
  • możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu próbnego,
  • możliwość udziału w organizowanych przez nas szkoleniach w ramach programu HQ.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-16

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Malon Group Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy - nowe stawki od 1 kwietnia 2024

    Jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy - nowe stawki od 1 kwietnia 2024

    Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.