PracaOferty pracy Trzebiatów › Przedstawiciel handlowy VanSeller - praca na wakacje (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy VanSeller - praca na wakacje (m/k)

Lokalizacja:

Trzebiatów

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • sprzedaż produktów tytoniowych na podległym terenie,
  • sprawdzanie stanu produktów w sklepach.

Czego wymagamy:
  • czynnego prawa jazdy kat. B, (brak problemu z prowadzeniem pojazdu typu VAN),
  • mile widziane doświadczenie w handlu oraz bezpośrednim kontakcie z klientami,
  • wytrwałości,
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Oferujemy Ci:
  • pracę w okresie wakacyjnym czerwiec (od 13.06) - sierpień 2024 r.,
  • profesjonalne szkolenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne: podstawa 5800zł + premia do 2800zł,
  • dodatkową premię za realizację celów letnich na koniec sierpnia 3500zł,
  • samochód służbowy i telefon komórkowy,
  • miejsca pracy: pas nadmorski - Pobierowo - Rewal - Pogorzelica,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 795 428 478.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA ŚLUSARZ (NR 1134) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MECHANIK R89/1012-485/24

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Obsługa klienta / Call center