PracaOferty pracy Tarnowskie Góry › TARNOWSKIE GÓRY --- KIEROWNIK APTEKI

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

TARNOWSKIE GÓRY --- KIEROWNIK APTEKI

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ogłoszenie o wolnym stanowisku Kierownika Apteki.

Apteka w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkie osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie do wzięcia udziału w rekrutacji na powyższe stanowisko.

Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie 9000 zł netto . Dodatkowo świadczenie pozapłacowe w formie karty Multisport.

Nasza firma oferuje również szkolenia dające możliwość rozwoju.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości