PracaOferty pracy Stryków › Kierownik magazynu logistyka kontraktowa

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik magazynu logistyka kontraktowa

Lokalizacja:

Stryków

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • Budowanie angażującego środowiska pracy i zarządzanie zespołem magazynu logistyki
  • Wspieranie, nadzorowanie i promowanie zasad i kultury BHP wśród pracowników
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów, wskazywanie usprawnień procesowych, nadzór nad ich realizacją
  • Odpowiedzialność za realizację wyniku finansowego oddziału poprzez planowanie, budżetowanie i monitorowanie jego realizacji oraz zapewnienie odpowiednich zasobów i narzędzi
  • Nadzór nad szkoleniami wewnętrznymi
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy jednostkami, zapewnienie standardów komunikacji

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego (logistyka, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • 5 lat doświadczenia w magazynie lub centrum dystrybucyjnym
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku managerskim
  • Doświadczenia e w zarządzaniu zespołami powyżej 100 osób
  • Znajomości pakietu MS Office i systemów typu WMS
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Zaangażowania

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (paczki świąteczne, bony towarowe)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na paliwo
  • Spotkania integracyjne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-16

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy