eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Kierownik Recepcji

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Kierownik Recepcji

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie codzienną pracą recepcji, w tym nadzór nad pracownikami i ich harmonogramami pracy.
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi gości, reagowanie na ich potrzeby i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia płynnej komunikacji i efektywnego funkcjonowania.
  • Szkolenie i rozwijanie umiejętności zespołu recepcji.
  • Odpowiedzialność za obsługę systemu rezerwacji i płatności.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działalności recepcji.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale recepcji hotelowej.
  • Znajomość systemów rezerwacyjnych i zarządzania hotelami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do hotelarstwa, lubisz pracować z ludźmi i spełniasz powyższe wymagania, serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV.

Klauzula RODO:
W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?