eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Siedlce › Spawacz

Kto szuka:

Valmont Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz

Lokalizacja:

Siedlce

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • montaż i spawanie konstrukcji stalowych
  • prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie
  • kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Umiejętność spawania (MAG 135) oraz aktualne certyfikaty spawalnicze - mile widziany II stopień
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: miarą zwijaną, suwmiarką, spoinomierzem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia II S do obsługi suwnicy z poziomu „0” – mile widziane

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bonusy świąteczne, wakacyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Spotkania integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet MultiSport
  • PPK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Valmont Polska Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...