eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Koszalin › Doradczyni / Doradca Klienta

Kto szuka:

Santander Bank Polska S.A.

Stanowisko:

Doradczyni / Doradca Klienta

Numer referencyjny:

Req1292050

Lokalizacja:

Koszalin, ul. Józefa Piłsudskiego 85

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MOC naszej pracy:
  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • otwartość na zmiany i determinacja w działaniu
  • chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • nastawienie na aktywną współpracę i wsparcie zespołu

Firma oferuje:

MOC naszej oferty:
  • umowa o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • ciekawe i strategiczne projekty
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • oferta produktowa banku oraz pożyczki na cele mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach
  • prywatna opieka zdrowotna
  • system kafeteryjny i karta Multisport
  • wydarzenia i aktywności wellbeingowe
  • wsparcie dla rodziców
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Santander Bank Polska S.A.

branże: Bankowość / Leasing