eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzeszów › Inżynier budowy

Kto szuka:

Grupa590

Stanowisko:

Inżynier budowy

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na naszych projektach budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy z możliwością przyuczenia.

Miejsce pracy:
Leuna (okolice Lipska, Niemcy) -budowa biorafinerii

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy, za które nie płacisz
  • zjazdy rotacyjne 6/1 (6 tygodni/1tydzien)
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed i ubezpieczenie grupowe NNW
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy
  • przygotowywanie protokołów pomiarowych
  • opracowywanie dokumentacji odbiorowej
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny)
  • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika, elektryka, automatyka lub pokrewne ,
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia SEP E,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Grupa590

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Audyt bezpieczeństwa to kompleksowa analiza warunków pracy oceniająca stan bezpieczeństwa i higieny pracy w danej firmie. Składa się on z wielu elementów i obszarów np. weryfikacji procesów, stanu maszyn i urządzeń, zabezpieczenia ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości