PracaOferty pracy Zutphen › INŻYNIER OBSŁUGI TECHNICZNEJ - wysoka stawka uzależniona od doświadczenia | Zutphen | Holandia

Kto szuka:

PRAN

INŻYNIER OBSŁUGI TECHNICZNEJ - wysoka stawka uzależniona od doświadczenia | Zutphen | Holandia

Lokalizacja:

Zutphen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

W firmie stworzonej dla fanów bycia eko! W Zutphen stoi bowiem zakład, gdzie foliowe odpady z tworzyw sztucznych za sprawą magii produkcyjnej zamieniane są w czyściutki granulat, który następnie służy jako surowiec do kolejnych produktów. Ziemia: lubi to! Wymaga to profesjonalnego i zmotywowanego zespołu. I chociaż tego nie brakuje, to utrzymywanie planety w czystości wymaga dużego ogromu pracy, dlatego aktualnie poszukiwany jest przyszły Inżynier Obsługi Technicznej, który nie boi się zakasać rękawów i będzie odpowiadać za wykonywanie prac naprawczych, remontowych i konserwatorskich. Minimalizacja i zapobieganie awariom to priorytet. Zachęcamy do zostawienia aplikacji i dołączenia do zespołu ludzi dbających, by kondycja oceanu była w jak najlepszej formie.

To będziesz robić

  • wykonywać prace naprawcze, konserwacyjne i remontowe w dziedzinie mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • samodzielnie rozwiązywać problemy i usterki linii produkcyjnej
  • rejestrować i raportować napotkane problemy
  • minimalizować występowanie awarii
  • pracować zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
  • dbać o porządek w miejscu pracy

DAJ ODPADOM DRUGIE ŻYCIE, ZIEMIA CIĘ POKOCHA!

Oferujemy

  • wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie na podstawie doświadczenia kandydata
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • prace na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w środowisku elektrycznym/ mechanicznym
  • znajomość branży hydraulicznej i pneumatycznej oraz z zakresu technologii pomiarowej i kontrolnej
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność do pracy rotacyjnej pomiędzy 08:00 a 18:00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-09

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe