PracaOferty pracy Rybnik › Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Kto szuka:

ECOL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Lokalizacja:

Rybnik

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad funkcjonowaniem procesów nadawania uprawnień, zarządzania bezpieczeństwem informacji i zarządzania ryzykiem oraz monitorowanie ich skuteczności w oparciu o wymagania dyrektywy NIS2.
  • Zarządzanie utrzymaniem dokumentacji dotyczącej uprawnień w systemach informatycznych, w tym jej opracowywanie i analiza zagrożeń.
  • Ocena projektów i rozwiązań informatycznych, oraz nowych rozwiązań technologicznych, pod kątem zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.
  • Planowanie i zarządzanie programem audytu obszarów uprawnień w zakresie procesów informatycznych i bezpieczeństwa informacji.
  • Proponowanie najlepszych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem informacji w oparciu o standardy bezpieczeństwa, w tym dyrektywę NIS2, normy ISO 27001, regulacje prawne i normy w zakresie bezpieczeństwa.
  • Analiza naruszeń ochrony danych osobowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz w ochronie danych osobowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane
  • Znajomość tematyki RODO, NIS2, ISO 27001.
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze uprawnień.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Premie i nagrody.
  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego.
  • Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.
  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego.
  • Kartę MultiSport.
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia.
  • Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ECOL Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja