eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rawa Mazowiecka › Technolog CNC

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technolog CNC

Lokalizacja:

Rawa Mazowiecka

łódzkie

Zadania:

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień występujących w dziale przygotowania produkcji, współudział w tworzeniu prawidłowych receptur materiałowych oraz optymalizacji zleceń produkcyjnych
  • Przygotowanie programów obróbki dla maszyn CNC
  • Wdrażanie oraz archiwizowanie programów obróbki dla maszyn CNC
  • Ustalanie i optymalizowanie parametrów procesu obróbki
  • Wykonywanie pomiarów warsztatowych
  • Wykonywanie symulacji komputerowych oraz próbnych prac na maszynach
  • Uczestniczenie w pracach nad wdrażaniem nowych produktów
  • Koordynowanie doboru narzędzi oraz materiałów niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość programu EDGECAM
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Oferta:
  • Umowa o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00-16:00
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści TECHNOLOG pod numer 696 016 687 – oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia