PracaOferty pracy Poznań › Sprzątanie – praca za granicą ( Szwecja )

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sprzątanie – praca za granicą ( Szwecja )

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukamy osoby do sprzątania, która byłaby zainteresowana pracą w Szwecji! Czy masz doświadczenie w tej dziedzinie i chciałbyś/chciałabyś podjąć pracę za granicą? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu z nami!

Podstawowe warunki współpracy:

  • Stawka: 9-11€/h na rękę
  • Oferta pracy: 01.04-30.09.2024 lub 1.05-30.09.2024
  • Miejscowość: Norrtälje

Oferujemy:

  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Premia za polecenie pracownika
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Sprzątanie hoteli
  • Sprzątanie biur
  • Sprzątanie mieszkań prywatnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering