eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Przedstawiciel Medyczny

Kto szuka:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CEL PRACY
  • codzienne kontakty z lekarzami i skuteczna promocja leków firmy
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie
  • realizacja wyznaczonych celów przez firmę
  • systematyczna analiza rynku
  • doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY
  • wykształcenia wyższego jako warunek konieczny (mile widziany profil medyczny /farmaceutyczny)
  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji
  • wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania
  • umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • cykliczne szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • dodatek lunchowy
  • pakiet szkoleń wprowadzających dla osób spoza branży farmaceutycznej
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach poziomych i pionowych
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy również do użytku prywatnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: KRKA Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż