PracaOferty pracy Poznań › Przedstawiciel Handlowy - dział usług porządkowych

Kto szuka:

Juwentus Serwis sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - dział usług porządkowych

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych
  • Aktywne prowadzenie działań handlowych w zakresie usług porządkowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków kontraktu oraz nadzór handlowy nad jego realizacją
  • Doradztwo i opieka nad swoją bazą klientów
  • Współpraca z działem operacyjnym przy planowaniu i koordynowaniu kontraktów
  • Realizacja celów sprzedażowych w zakresie usług porządkowych dla klientów biznesowych
  • Podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność planowania pracy własnej
  • Umiejętność łączenia pracy w biurze z pracą w terenie
  • Komunikatywność, kreatywność  i konsekwencja w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office
  • Dużym atutem będzie doświadczenie handlowe w branży usług porządkowych

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie 4000 - 10 000 zł netto
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pozwalające bardzo dobrze poznać oferowane produkty i nowinki w branży oraz rozwinąć umiejętność pracy z klientem
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
  • Pracę w szybko rozwijającym się dziale z realną możliwością awansu
  • Pakiet opieki medycznej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kupiec Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Juwentus Serwis sp. z o.o.

branże: Sprzedaż