eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych

Kto szuka:

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych

Lokalizacja:

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Reguły i budowy na terenie Polski.

Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad robotami budowlano - wykończeniowymi,
  • nadzór, koordynacja i organizacja prac podwykonawców, oraz sił własnych,
  • udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych i prefabrykacji budynków modułowych w Zakładzie Produkcyjnym
  • opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową, w tym kart zatwierdzenia i zamówień materiałowych,
  • zarządzanie i koordynacja gospodarki materiałowo - sprzętowej,
  • przygotowanie harmonogramów, oraz nadzór nad terminową i jakościową realizacji robót.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalizacji,
  • doświadczenie - w przypadku osób aplikujących na stanowisko Inżyniera min.1 rok, natomiast dla Kierowników Robót min. 2 lata,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • siedziba firmy znajduje się w Regułach koło Warszawy, natomiast realizacje prowadzone są na terenie całej Polski - praca w częściowej delegacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, lub w siedzibie firmy.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie,
  • realizacja ciekawych projektów,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • darmowy parking,
  • imprezy integracyjne,
  • brak dress code'u.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?